Ołtarz cmentarny

_1

Na cmentarzu parafialnym zostały zakończone prace związane z budową ołtarza i pomnika. Całkowity koszt prac przekroczył 20 tys. złotych. Dotychczasowe zbiórki i ofiary indywidualne przyniosły 5 tys. złotych. Dziękujemy też za wsparcie finansowe, które otrzymaliśmy od Kurii Diecezjalnej w Kaliszu. Jak wiemy tegoroczny budżet składkowy został przeznaczony na remont sali parafialnej. W najbliższym czasie trafią do skrzynek pocztowych koperty z prośbą o ofiarę na pokrycie prac na cmentarzu. Koperty można wrzucić na tacę, złożyć w zakrystii, albo zrobić przelew na konto parafii. Nr konta: 18 9256 0004 2600 0260 2000 0010. Bóg zapłać za złożone już ofiary. Cieszęcińska wspólnota zakonna w duchu solidarności przekazała na ten cel 1000 zł.