sscc

XV Niedziela zwykła – 15/07/2018

• Dzisiaj i 22 lipca zapraszamy na kiermasz książek pod hasłem: „Wartościowa książka na wakacje”. Każdy kupujący książkę otrzyma los z numerem, a 22 lipca po Mszy Św. o 10.15 będą rozlosowane trzy ciekawe książki z filmami DVD. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na konserwację kościelnych organów zaplanowaną na sierpień. Zachęcamy do udziału w tej akcji.
  • Za tydzień 22 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów i zbiórka na środki transportu dla misjonarzy z okazji wspomnienia św. Krzysztofa.
  • We wtorek po Mszy Św. o 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Dróżek Św. Wojciecha.
  • Zachęcamy do zakupu Opiekuna.
  • Dziękujemy za przygotowanie Kościoła do liturgii.

Wszystkim parafianom i gościom naszego Kościoła obchodzącym imieniny, urodziny i jubileusze życzymy obfitych Łask Bożych.

Zapowiedzi Przedślubne

Łukasz Marek Solecki – Parafia Cieszęcin

Karolina Wróbel – Parafia Świba

Łukasz Krzysztof Okoń – Parafia Cieszęcin

Anna Maria Marszałek – Parafia Rudzica

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany w sumieniu do powiadomienia proboszcza tutejszej parafii.

reg.

plan_cmentarza

Plan cmentarza z podziałem na sektory – w pliku .pdf

karta_cmentarna

Karta cmentarna parafii w Cieszęcinie – w pliku .pdf

PAPIESKIE INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY NA LIPIEC:

Rozanic_i_Serca_Najswietsze

• Powszechna: Aby sieci społecznościowe sprzyjały solidarności i poszanowaniu drugiego w jego odmienności.

• Ewangelizacyjna: Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.