Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj! 23 września 2016

baner_inter_wielka_pokuta_eccehomo

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

Św. Paweł

 

Czy przyszło Ci na myśl, aby modlić się za swój kraj? Czy prosiłeś kiedyś Boga o wsparcie dla swojej Ojczyzny? Teraz możemy zrobić to wspólnie na Jasnej Górze!

PODEJMIJMY MODLITWĘ PRZEBŁAGANIA

– przez wstawiennictwo wszystkich chórów i mocy anielskich, wszystkich polskich świętych oraz dusze naszych rodaków w czyśćcu cierpiących. Wezwij na pomoc Naszą Królową – Maryję! Przyjedź na Jasną Górę w sobotę, 15 października.

TRWA WALKA CYWILIZACJI ŻYCIA Z CYWILIZACJĄ ŚMIERCI.

Potrzebujemy interwencji Boga w poważnych problemach, których sami nie rozwiążemy. Polski naród jest podzielony. Coraz więcej w nas zniechęcenia, złości, zawiści, zazdrości i nieczystości. Coraz więcej rodzin jest poranionych. Wzrasta liczba rozwodów. Wielu ludzi żyje w lęku, depresji, niepewności. Są to skutki grzechów, które popełniliśmy my i nasi przodkowie.

BĄDŹMY TAM RAZEM, BY PROSIĆ TAKŻE ZA TYMI, KTÓRZY NIE MOGĄ ZROBIĆ TEGO SAMI!

Zaczynamy o godz. 11:00. W pierwszej części spotkania będziemy dziękować Bogu, modlić się o dary Ducha Świętego i przygotowywać nasze serca do popołudniowej Eucharystii i modlitwy pokutnej, która została rozeznana i przygotowana specjalnie na to wydarzenie.

Katechezy i modlitwy poprowadzą: ks. Antonello Cadeddu, ks. Henrique Porcu oraz ks. Piotr Glas, egzorcysta, a Mszę Świętą będą celebrować księża biskupi na czele z abp Stanisławem Gądeckim, przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski.

Szczegóły na stronie WielkaPokuta.pl oraz na profilu facebook.

ZAPROŚ NAJBLIŻSZYCH, ZNAJOMYCH, SWOJĄ WSPÓLNOTĘ.

Przez stronę WielkaPokuta.pl można zamawiać plakaty i ulotki do rozwieszenia w parafii, szkole, bloku i całej okolicy.

WŁĄCZ SIĘ DO WALKI DUCHOWEJ.

baner_inter_wielka_pokuta_flaga_

 

ulotka_wielka_pokuta_10-09_s2

 

Niech Bóg Wam błogosławi, a Maryja chroni w swoim Niepokalanym Sercu!

Pozdrawiamy,

Zespół organizacyjny