Koncert Kolędowy Betlejem w Kaliszu 6 grudnia 2016

image         4 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 w Arena Kalisz spotkajmy się na koncercie Betlejem w Kaliszu, by razem świętować radość z przyjścia na świat Emmanuela oraz pokazać, jak wielka jest nasza wiara i wspólnota ludzi wierzących!

Zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady. W Kaliszu wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O. Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Koncert składa się z czterech części:

1. Najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe świata (część koncertowa)

2. Życzenia oraz łamanie się opłatkiem

 (uczestnicy koncertu otrzymają go wraz z programem przy wejściu na koncert)

3. Wspólne śpiewanie kolęd

4. Finał koncertu uwielbienie

„Głodnych nakarmić”

W czas Bożego Narodzenia spotykamy się z najbliższymi, by się dzielić – radością i miłością. Dzielimy nasz czas, nasze emocje. Łamiemy się opłatkiem z rodziną i przyjaciółmi. Podzielmy się także dobrem. Z innymi.

Wśród nas wciąż wiele osób jest niedożywionych. Nie tylko dzieci, ale także ludzie dorośli, starsi. Podziel się z nimi, kiedy obfitość zagości na Twoim świątecznym stole.

Weź udział w akcji. Kup bilet na koncert „Betlejem w Polsce” i pomagaj.

 

Plakat – w pliku .pdf

 

Strona organizatora: http://www.betlejemwpolsce.pl/pl/betlejem-w-kaliszu