Uroczystość I Komunii Św. w parafii św. Wojciecha w Cieszęcinie

1_         W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego odbyła się Uroczystość I Komunii Św. w parafii św. Wojciecha w Cieszęcinie. Następujące dzieci po raz pierwszy przystąpiły do stołu eucharystycznego: Domagała Amelia,  Domal Jacek, Foluszczyk Kinga, Jasyk Kinga, Kołodziej Dawid, Kwapisz Wojciech, Lizoń Kamila, Olejniczak Miłosz, Owczarek Błażej, Sadowa Malwina, Syguła Adam,  Syguła Klaudia, Włochyńska Zofia, Wojewoda Oliwia, Romanowski Oliwier,  Zapłotna Aleksandra, Zawada Bartłomiej, Zawada Klaudia. W następnych dniach dzieci uczestniczyły w białym tygodniu, który zakończył się wspólny wyjazdem do Częstochowy w sobotę, aby na we wspólnej Mszy Św. w kaplicy MB Częstochowskiej podziękować za dar miłości Jezusa eucharystycznego i prosić o dalsze potrzebne łaski dla dzieci i ich rodzin.

o. Krzysztof Wasiuk sscc