sscc

XXIV Niedziela Zwykła – 16/09/2018

• Piątek ( 21.09) – Święto Św. Mateusza Ewangelisty
  • W tygodniu Msze Św. będą o godz. 18.00.
  • Rozpoczynamy spotkania dzieci i rodziców I Komunijnych. Pierwsze spotkanie organizacyjne będzie 23.09 w niedzielę po Mszy Św. o 10.15.
  • Zapraszamy na Nabożeństwo Dróżek Św. Wojciecha we wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00.
  • Dziękujemy Parafianom z Sopla i Kostrzew za przygotowanie Parafialnych Dożynek. Zdjęcia i opis znajdują się na stronie internetowej parafii.
  • Dzisiaj po Mszach Św. zbiórka na potrzeby KUL-u.
  • Zachęcamy do zakupu dwutygodnika Opiekun, oraz kalendarzy na rok 2019.
  • W gablocie znajduje się informacja dotycząca Pielgrzymki do Medjugorie z naszej Parafii. Wyjazd we Wrocławiu.
  • Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła do liturgii.

Wszystkim parafianom i gościom naszego Kościoła obchodzącym imieniny, urodziny i jubileusze życzymy obfitych Łask Bożych.

reg.

plan_cmentarza

Plan cmentarza z podziałem na sektory – w pliku .pdf

karta_cmentarna

Karta cmentarna parafii w Cieszęcinie – w pliku .pdf

PAPIESKIE INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY NA WRZESIEŃ:

Rozanic_i_Serca_Najswietsze

• Powszechna:  Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

• Ewangelizacyjna: Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.