sscc

XXXIII Niedziela zwykła – 18/11/2018

• 25.11 – Przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
• W przyszłym tygodniu w naszym kościele rozpocznie się konserwacja ołtarza głównego mająca na celu zabezpieczenie przed działaniem kornika. Z tego powodu około miesiąca ołtarz będzie zasłonięty folią zabezpieczającą.
• Zapraszamy do zakupu kalendarzy oraz nowego Opiekuna, gdzie znajdziemy wyjaśnienie kultu Chrystusa Króla

• Modlitwy wypominkowe będą trwały od 5.11 do 24.11 po Mszy Św. o godz. 17.00. Podzielone będą jak w ubiegłym roku według pierwszego wpisanego nazwiska. Poniedziałek ABCD; Wtorek EFGH; Środa IJKL; Czwartek MNOP, Piątek RSTU, Sobota WZ oraz wypominki bez podanych nazwisk.

fot. Ryszard Zych

• W gablocie znajduje się informacja dotycząca Pielgrzymki do Medjugorie z naszej Parafii. Wyjazd we Wrocławiu.
  • Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła do liturgii.

Wszystkim parafianom i gościom naszego Kościoła obchodzącym imieniny, urodziny i jubileusze życzymy obfitych Łask Bożych.

reg.

plan_cmentarza

Plan cmentarza z podziałem na sektory – w pliku .pdf

karta_cmentarna

Karta cmentarna parafii w Cieszęcinie – w pliku .pdf

Zgoda na pomnik

Zgoda na postawienie pomnika – w pliku .pdf

PAPIESKIE INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY NA LISTOPAD:

Rozanic_i_Serca_Najswietsze

• Powszechna:  Aby język serca i dialogu przeważał zawsze nad językiem oręża.

• Ewangelizacyjna: Aby osoby konsekrowane rozbudziły swój zapał misyjny i były obecne wśród ubogich, zepchniętych na margines i tych, którzy nie mają głosu.