sscc

XI Niedziela zwykła – 17/06/2018

• Informujemy o zmianie porządku Mszy Św. w lipcu i sierpniu. W niedzielę nie będzie Mszy Św. wieczornej. Już zamówione intencje zostaną przeniesione na godz. 12.00, można też w zakrystii przenieść je na inny termin. Od poniedziałku do soboty będzie tylko jedna Msza Św. o godz. 18.00 oraz Msze Św. związane z udzielaniem sakramentów.
  • We wtorek po Mszy Św. o 17.00 zapraszamy na Nabożeństwo Dróżek Św. Wojciecha.
  • W piątek 22 czerwca o godz. 8.00 zapraszamy na Mszę Św. na zakończenie roku szkolnego w WDK w Osieku.
  • W sobotę 23 czerwca wyruszamy z Pielgrzymką na Podlasie. Odjazd autokaru będzie o 4.00 rano przy WDK w Osieku, o 4.15 ze Stacji Paliw na Kolonii Osiek, o 4.30 sprzed Kościoła w Cieszęcinie. Prosimy o wcześniejsze przybycie i zabranie Dowodów Osobistych.
  • 23 czerwca przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Ojcach.
  • 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  • Zachęcamy do zakupu nowego Opiekuna z ciekawym artykułem na stronie 30 na temat: Jak radzić sobie z codziennym stresem?
  • Dziękujemy za przygotowanie Kościoła do liturgii.

Wszystkim parafianom i gościom naszego Kościoła obchodzącym imieniny, urodziny i jubileusze życzymy obfitych Łask Bożych.

Ojcowie Sercanie Biali wraz z osobami prowadzącymi serdecznie zapraszają do udziału w rekolekcjach, które odbędą się w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Polanicy Zdrój:

„RÓŻANIEC – SKARB, KTÓRY TRZEBA ODKRYĆ” – w terminie: 22-24 czerwca 2018 r.

Zapraszamy członków Kół Żywego Różańca wszystkich stanów oraz innych wspólnot parafialnych, animatorów wspólnot młodzieżowych i studenckich, osoby konsekrowane. W rekolekcjach mogą uczestniczyć wszyscy, nawet jeśli ktoś nigdy dotychczas nie uczestniczył w żadnych rekolekcjach zamkniętych. Warunkiem uczestnictwa jest szczere pragnienie odnowy swego życia.

*******

ZGŁOSZENIA I KONTAKT:

1. Zdzisław Szymczycha SSCC – Polanica Zdrój

Tel.  503 356 993

Email: rekolekcjerozancowe@gmail.com

Email: rekolekcje60plus@gmail.com

MIEJSCE:

Diecezjalne Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej (Biali Sercanie)

1. Reymonta 1; 57-320 Polanica Zdrój

Więcej informacji o miejscu rekolekcji na stronie internetowej: www.polanicasercanie.pl

reg.

plan_cmentarza

Plan cmentarza z podziałem na sektory – w pliku .pdf

karta_cmentarna

Karta cmentarna parafii w Cieszęcinie – w pliku .pdf

PAPIESKIE INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY NA CZERWIEC:

Rozanic_i_Serca_Najswietsze

• Powszechna: Aby sieci społecznościowe sprzyjały solidarności i poszanowaniu drugiego w jego odmienności.

• Ewangelizacyjna: Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.