sscc

XIX Niedziela zwykła – 12/08/2018

• 15 sierpnia w środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  • Porządek Mszy Św. niedzielny. Błogosławieństwo zbóż, owoców i kwiatów.
  • Informacje na temat zapisów na pielgrzymkę na Jasną Górę znajdują się w gablocie.
  • Zapraszamy do zapisywania się na Pielgrzymkę do Sanktuariów NMP w Gostyniu oraz Matki Bożej Fatimskiej w Owińskach k/Poznania. Termin 1 września. Koszt 120 zł. Zapisy do 26 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie i na stronie internetowej.

• Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 17 sierpnia w piątek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
  • Ze względu na rosnące koszty kwiatów prosimy o zbieranie od września po 15 zł od 15 osób zamiast 10. Da to kwotę 225 zł na sprzątanie, środki czystości i kwiaty. Jeśli byłaby osoba chętna do dostarczania trzech bukietów co tydzień za 140 zł zapraszamy do zgłoszenia się do kancelarii.
  • Dziękujemy za przygotowanie Kościoła do liturgii.

Wszystkim parafianom i gościom naszego Kościoła obchodzącym imieniny, urodziny i jubileusze życzymy obfitych Łask Bożych.

Zapowiedzi Przedślubne

Kamil Dobrogoszcz – Parafia Św. Stanisława w Wieruszowie

Agata Kłobut – Parafia Cieszęcin

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany w sumieniu do powiadomienia proboszcza tutejszej parafii.

reg.

plan_cmentarza

Plan cmentarza z podziałem na sektory – w pliku .pdf

karta_cmentarna

Karta cmentarna parafii w Cieszęcinie – w pliku .pdf

PAPIESKIE INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY NA SIERPIEŃ:

Rozanic_i_Serca_Najswietsze

• Powszechna:  Aby wielkie wybory ekonomiczne i polityczne chroniły rodziny jako skarb ludzkości.

• Ewangelizacyjna: Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.