Pielgrzymka do Sanktuariów Maryjnych w Wambierzycach, Wielisławiu i do Czeskiej Pragi

pieczęć - Św. Wojciech         Parafia Św. Wojciecha w Cieszęcinie zaprasza na 2 dniową pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych w Wambierzycach, Wielisławiu i do Czeskiej Pragi.

Odbędzie się ona w dniach 3-4 września 2016.

Pierwszego dnia pragniemy pielgrzymować do Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach oraz Matki Bożej Bolesnej w Wielisławiu. Drugiego dnia będziemy mieli okazję zwiedzić Praską starówkę, katedrę św. Wita, most Karola i Hradczany.

C-L_2016_

Plan pielgrzymki

Sobota 3 września

7.00 – wyjazd autokaru z Cieszęcina przy Kościele

Przejazd do Wambierzyc i zwiedzanie Bazyliki

Przejazd do Klasztoru w Polanicy Zdroju, zakwaterowanie i obiad

Przejazd do Sanktuarium w Wielisławiu – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i Msza Święta

Powrót do klasztoru na kolację i nocleg

Niedziela 4 września

6.00 – Eucharystia, śniadanie, wyjazd do Pragi w Czechach – zwiedzanie – powrót do Cieszęcina przed 24.00

Koszt pielgrzymki z przejazdem, ubezpieczeniem, wyżywieniem (1x  śniadanie, obiad i kolacja) oraz 1 noclegiem wynosi 280 zł.

Zapisy do 30 lipca wraz z wpłatą zaliczki 100 zł.

Informacje i zapisy o. Krzysztof Wasiuk tel. 662043015

UWAGA: W przypadku wyjazdów zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego – paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.