Wielbłąd, czekoladki i korony dla WIERUSZOWA :-) Prosimy o Twój głos i zachęcenie znajomych do głosowania 16 listopada 2016

1MIESZKAŃCY WIERUSZOWA i OKOLIC!

Ruszają po raz kolejny przygotowania do Orszaku Trzech Króli w WIERUSZOWIE.

Tegoroczny orszak nawiązuje do encykliki  papieża Franciszka,, Laudato si” i św. Franciszka z Asyżu, stąd hasło: POKÓJ I DOBRO. Scenariusz opowiada o stworzeniu, przyrodzie i jej ochronie.

Rusza wielki konkurs „Głosuj na wielbłąda!”.

I właśnie z związku z tym wydarzeniem mamy do Was prośbę 🙂

Jak do tej pory trzej królowie przybywali do Wieruszowa konno.

Więc by tradycji stało się zadość przydałby się choć jeden wielbłąd 🙂

Możecie nam pomóc zorganizować wielbłąda dla Wieruszowa!

Możecie dać radochę dzieciakom i dorosłym również 🙂

TO PROSTE – WYSTARCZY ZAGŁOSOWAĆ 🙂 … NA WIELBŁĄDA DLA WIERUSZOWA.

LINK DO GŁOSOWANIA:
http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-korony-18.html

Głosowanie jest proste.

Wybierasz miejscowość (WIERUSZÓW 😁), wpisujesz swój mail, głosujesz, a na końcu KLIKASZ W LINK, KTÓRY DOSTAJESZ NA MAILA.

I to wszystko!
Głosować mogą mieszkańcy orszakowych miejscowości, ale również inne osoby, które chciałyby wesprzeć wybrany orszak. Osoby, które biorą udział w konkursie mogą oddać swój głos tylko raz, na jedną wybraną miejscowość. Głosowanie odbywa się od 15 listopada 2016 roku od godz. 12.00 do 30 listopada 2016 roku do godz. 12.00.

Miejscowości, które w walce o głosy uplasują się na drugim i trzecim miejscu, otrzymają odpowiednio 3500 i 2000 szt. czekoladek do rozdania podczas orszaku. Ponadto konkursowe miejscowości, za każdy oddany na nie głos otrzymają jedną kartonową koronę – symbol Orszaku Trzech Króli. Fundacja Orszak Trzech Króli, która jest organizatorem konkursu, przygotowała 100 000 koron!

DZIĘKUJEMY 🙂

Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Kasia i Piotrek Kania